Skysčių dieta

Viena efektyviausių dietų, kurios pagalba per savaitę galima atsikratyti iki 10 kg.

Meniu

  • 1 diena – skysčių. Reikia paruošti organizmą lieknėjimui. Galima gerti viską, ko tik panorėsite: vandenį, arbatą, kavą, kompotą, mineralinį vandenį, sulčius, pieną, kefyrą ir net sultinį. Vienintelė taisyklė – visi gėrimai negali turėti sudėtyje cukraus.
  • 2 diena – daržovių. Valgykite bet kurias daržoves (išskyrus bulves) kiek norite. Rekomenduojama gaminti salotas su kopūstais, nes jie labai padeda deginti riebalus. Salotas galima pagardinti citrinų sultimis arba šlakeliu alyvuogių aliejaus. Jokiu būdu nenaudokite majonezo. Šią dieną leidžiama gerti tik vandenį.
  • 3 diena – skysčių. Kaip ir pirmą dieną – leidžiama gerti bet kokius nealkoholinius gėrimus, kurių sudėtyje nėra cukraus.


  • 4 diena – vaisių. Tikra šventė vaisių megėjams. Valgykite bet kuriuos vaisius (išskyrus bananus) neribotą kiekį. Labai rekomenduojama valgyti ananasus ir greipfrutus, kurie, kaip ir kopūstai, yra puikūs riebalų degintojai.
  • 5 diena – baltymų. Šią dieną leidžiama valgyti virtus kiaušinius, virtą vištieną (geriausia – krūtinėlę), kartą galima suvalgyti jogurtą (geriausią – natūralų, be priedų ir saldiklių). Gerti galite tik vandenį.
  • 6 diena – skysčių. Kaip ir pirmą bei trečią dieną – gerkite bet kuriuos nealkoholinius gėrimus, kurių sudėtyje nėra cukraus.
  • 7 diena – baigiamoji. Pusryčiams – du virti kiaušiniai. Priešpiečiams – bet kuris vaisius, išskyrus bananą. Pietums – sultinys arba lengva sriuba su ryžiais ar grikiais. Pavakariams – vėl gi bet kuris vaisiusm išskyrus bananą. Vakarienei – lengvos daržovių salotos su žiupsneliu druskos ir šlakeliu alyvuogių aliejaus.

Dieta yra skirta septynioms dienoms. Kartoti galima kartą per mėnesį.