Sodos vonios lieknėjimui

Sodos vonios gali būti naudojamos tiek namų sąlygomis, tiek SPA salonose. Šiame straipsnyje paaiškinsime kaip soda naudojama lieknėjimui, pateiksime sodos vonių receptus, parekomenduosime su kuo reikėtų derinti sodos vonias, kad pasiektumėte geriausių lieknėjimo rezultatų.

Kaip veikia sodos vonios lieknėjimui

Pasirodo, pati paprasčiausia soda gali padėti žmogui sulieknėti, jeigu ją naudoti vonioje. Sodos vonios yra žinomos jau seniai ir jų gydomasias savybes ne kartą patvirtino savo atsiliepimuose gydytytojai ir dietologai. Buvo nustatyta, kad soda, ypač derinama su druska ir kai kuriais eteriniais aliejais, gali labai pagreitinti medžiagų apykaitą organizme ne tik vonios procedūros metu, bet ir kelių valandų bėgyje po to. Tokiu būdu, sodos vonia ne tik padeda lieknėjimui degindama riebalus, bet ir smarkiai prisideda prie organizmo išvalymo. Taip pat, reikėtų pastebėti, kad valgomoji soda naudojama vonioje sveikam žmogui dažniausiai nesukelia alerginės reakcijos, todėl būtų teisinga priskirti sodos vonią prie vieno iš efektyviausių lieknėjino būdų namų sąlygomis.Sodos vonia lieknėjimui – receptas

Nežiūrint į tai, kad internete galima rasti labai daug skirtingų sodos vonios receptų lieknėjimui, nevertėtų visų jų bandyti, nes, iš esmės, vonios su soda receptas yra vienas, o visa kita dažnai būna tik nežymios variacijos arba nepatikrinti ir nepatvirtinti išsigalvoti receptai. Taigi, vonios su soda lieknėjimui paruošimui reikia įberti į pripildytą vonią 300 gramų valgomosios sodos ir 500 gramų jūros druskos. Labiausiai tinkama vandens temperatūra, kuri leistų jums išbūti vonioje reikiamą laiką, yra 36-39 laispsniai. Tai yra, jums turėtų būti nei šalta, nei karšta. Šią procedūra reikėtų atlikti kas antrą dieną po 20-25 min. Viso 10 kartų. Po vonios rekomenduojama lengvai nusišluostyti ir pagulėti 1-2 val. po šilta antklode. Todėl rekomenduojama atlikti šią procedūrą prieš miegą.

Sodos vonia lieknėjimui ir eteriniai aliejai

Dažnai galima perskaityti informaciją, kad į vonią su soda lieknėjimui įlašinama eterinio aliejaus. Čia reikėtų atkreipti dėmesį, kad šis būdas naudojamas ne tiek liekėjimui, kiek odos būklės pagerinimui ir kovai su celiulitu. Kitaip sakant, šios vonios turi kiek kitokią pakraipą. Jūs galite pakoreguoti programą ir keisti vonios tipą kas antrą kartą – vieną kartą tik su soda ir druska, kitą kartą – su aliejumi. Neigiamo efekto lieknėjimui aliejai neturi. Rekomenduojame citrusinių vaisių eterinius aliejus – citrinos, saldaus apelsino arba greipfruto – įlašinkite 10 lašelių prieš einant į vonią.