Liekėjimas aktyvintos anglies pagalba

Apie lieknėjimą aktyvintos anglies pagalba internete įsiplieskė aršūs ginčai. Pabandykite išsiaiškinti ar iš tikrųjų galima sulieknėti aktyvintos anglies pagalba ir kaip teisingai tai padaryti.

Sulieknėti aktyvintos anglies pagalba yra labai paprasta ir nereikia jokių dietų – taip teigia šios metodikos šalininkai. Vartokite anglį nurodytomis proporcijomis ir lieknėjimas yra garantuotas. Ir, reikai pripažinti, šis raginimas nelieka nepastebimas daugelio moterų, norinčių atsikratyti trūkdančių kilogramų. Kuom gi sukeltas toks susidomėjimas šiuo lieknėjimo būdu? Visu pirma, tai priemonės prieinamumas ir kaina. Antra, žadama, kad sulieknėsite labai greitai. Trečia, nėra beveik jokių ribojimų maisto produktuose, tai yra, leidžiama valgyti beveik viską. Ką gi, atrodo viliojančiai, ar ne?Ar galima sulieknėti tik aktyvintos anglies pagalba?

Tam, kad atsakytume į šį klausimą, tereikia išsiaiškinti kas yra aktyvinta anglis. Skaitoma instrukciją ir matome, kad anglis – galingas absorbentas, savo struktūros pagalba sutraukiantis tiksines medžiagas, nuodus, maisto virškinimo rezultatus ir padeda juos pašalinti iš organizmo. Tai yra, anglis padeda išvalyti mūsų organizmą nuo kenksmingų medžiagų, bet ar tai gali realiai padėti numesti svorį? Tokiu būdu, atsakymas į klausimą ar galima sulieknėti tik antyvintos anglies pagalba yra neigiamas. Reikia papildomų faktorių, kurie padėti atsikratyti perteklinio svorio.

Kaip sulieknėti aktyvintos anglies pagalba

Ir vis dėlto sulieknėti aktyvintos anglies pagalba galima, tačiau ne vartojant jį kaip atskirą ir vienintelę priemonę, o kaip sudėtinę vieningos lieknėjimo sistemos dalį. Tai yra jūs pasirenkate tam tikrą dietą arba išsikrovimo dienas ir papildote savo mitybą aktyvintą anglį, kas gerokai sustiprina lieknėjimo efektą. Specialistai teigia, kad tokiu būdu aktyvintos anglies pagalba vienokių ar kitokių metodikų rezultatus galima pagerinti iki 50%, kas yra labai gerai.

Toliau pateiksime vieną iš galimų lieknėjimo schemų su aktyvintos anglies vartojimu.

Jos pagrindas yra ³ dienų dieta, kurioje naudojami organizamo peristaltiką sustiprinantys produktai. Šito reikia dėl to, kad aktyvinta anglis, pagal savo specifiką, sukietina žarnyną ir šiam procesui reikia atsvaro, kad medžiagų apykaita nesutriktų.

Lieknėjimo procesui reikia apskaičiuoti, kiek tiksliai aktyvintos anglies reikia suvartoti per parą. Tai galima apskaičiuoti gana lengvai – padalinkite savo svorį iš 10. Tai yra, pavyzdžiui, jeigu jūsų svoris yra 60 kg., tai padalinę jį iš 10m gautume 6 aktyvintos anglies tabletes per parą. Tai reikėtų padalinti į vienodas porcijas, kas gautųsi po 2 tabletes prieš pusryčius, pietus ir vakarienę.

Trys lieknėjimo dienos su aktyvinta anglimi

Jeigu dar nesatę bandę lieknėjimo aktyvintos anglies pagalba, tai jums reikės pradėti nuo minimalaus kurso, kad suprastumėt kaip jūsų organizmas reaguos į šį lieknėjimo būdą. Šios taisyklės privalu laikytis, net jeigu ir norisi paseikti geriausių rezultatų čia ir dabar. Maža to, prieš pradedant taikyti bet kurią dietą, taip pat ir čia pateiktą, mes rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju-dietologu. Priežastis – bet kokie maisto papildai, net gi tokie, kaip aktyvinta anglis, turi savo kontrindikacijas,  o bet kuri dieta padidina apkrovą ir stresą organizmui.

Taigi, tiems, kas vis dėlto nusprendė išbandyti aktyvintos anglies dietą, siūlome trijų dienų programą.

1 diena. Pusryčiams, pietums ir vakarienei išgeriate po stiklinę kefyro. Bet prieš tai, maždaug prieš pusvalandį, dar išgeriate aktyvintos anglies užgerdami stikline vandens.

2 diena. Obuolių diena. Tai nuostabus vaisius, kuris seniai puikiai save užsirekomendavo lieknėjimo procese. Taigi, pusryčiams, pietums ir vakarienei suvalgote po obuolį, o 30 min. prieš tai išgeriate aktyvintos anglies, užgerdami stikline vandens.

3 diena. Pusryčiams, pietums ir vakarienei 30 min. po aktyvintos anglies vartojimo valgykite daržovių salotas su alyvuogių aliejumi arba garintas daržoves.

Dėmesio! Net jeigu šias tris dienas jūsų organizmas ištvėrė lengvai, būtinai padarykite pertrauką. Jeigu norite, galite pratęsti šią dietą dar trims dienoms, tačiau jau be aktyvintos anglies. Esmė tame, kad organizmo valymosi metu yra pašalinamos ir gerosios bakterijos, todėl kartoti anktyvintos anglies lieknėjimo kursą galima tik po 10-14 dienų pertraukos. Maža to, po aktyvintos anglies dietos, būtinai gerkite gerųjų bakterijų kursą, kurie padės grąžinti jūsų organizmui reikiamą medžiagų balansą.