Mėnesio archyvas vasario 2017

Skysčių dieta

Viena efektyviausių dietų, kurios pagalba per savaitę galima atsikratyti iki 10 kg.

Meniu

  • 1 diena – skysčių. Reikia paruošti organizmą lieknėjimui. Galima gerti viską, ko tik panorėsite: vandenį, arbatą, kavą, kompotą, mineralinį vandenį, sulčius, pieną, kefyrą ir net sultinį. Vienintelė taisyklė – visi gėrimai negali turėti sudėtyje cukraus.
  • 2 diena – daržovių. Valgykite bet kurias daržoves (išskyrus bulves) kiek norite. Rekomenduojama gaminti salotas su kopūstais, nes jie labai padeda deginti riebalus. Salotas galima pagardinti citrinų sultimis arba šlakeliu alyvuogių aliejaus. Jokiu būdu nenaudokite majonezo. Šią dieną leidžiama gerti tik vandenį.
  • 3 diena – skysčių...
Daugiau...

Holivudo dieta

Viena iš greičiausių dietų. Svorio mažinimo metodika, kuria naudojasi raudonojo kilimo žvaigždės.

Esmė

Dietos tikslas – riebalų, angliavandenių ir kito kaloringo maisto suvartojimo mažinimas. Joje apstu draudžiamų maisto produktų. Teks atsisakyti ir druskos. Vandens perteklius organizme pasišalins gana greitai. Taip pat galite pamiršti cukrų bet kokiam pavidale – taip pat ir kaip kitų maisto produktų sudetyje. Alkoholio taip pat teks atsisakyti. Jis turi nemažai kalogirų ir sukelai apetitą. Didžiausią dėmesį dietoje skiriama maistui su padidintu baltymų kiekiu: kiaušiniai, žuvis, mėsa. Taip pat neturėtumėte pamiršti apie vaisius ir daržoves, kuriose yra nedidelis kiekis angliavandenių. Taip pat teks gerti nemažai vandens (mažiausiai po 1...

Daugiau...