Mėnesio archyvas rugpjūčio 2016

Šešių žiedlapių dieta

Šešių žiedlapių dieta – originali ir linksma lieknėjimo metodika, kuri padės atsikratyti iki 4-5 kg viršsvorio per savaitę, o jūsų nupiešta gėlė taps vizualiu sėkmingos dietos rodikliu.

Dietos privalumai, lyginant su kitomis metodikomis

  • dieta trunka 6 dienas, kiekviena diena savita, todėl dieta neatsibosta ir lieknėjimas vyksta sklandžiau;
  • pirmą dietos dieną organizmas praturtinamas baltymais ir ypatingomis Omega-3 riebalų rūgštimis, kurios yra labai svarbios medžiagų apykaitai;
  • antrą dieną gaunate maistinių skaidulų, nuimančių alkio jausmą;
  • trečią dieną pasikraunate baltymų, kurių dėka lieknėjimo metu sudeginate riebalus, o ne raumenų masę;
  • ketvirtą dieną – sėlenos, padėsiančios išvalyti organizmą nuo šlakų ir riebalinių nuosedų;
  • pie...
Daugiau...

Sodos vonios lieknėjimui

Sodos vonios gali būti naudojamos tiek namų sąlygomis, tiek SPA salonose. Šiame straipsnyje paaiškinsime kaip soda naudojama lieknėjimui, pateiksime sodos vonių receptus, parekomenduosime su kuo reikėtų derinti sodos vonias, kad pasiektumėte geriausių lieknėjimo rezultatų.

Kaip veikia sodos vonios lieknėjimui

Pasirodo, pati paprasčiausia soda gali padėti žmogui sulieknėti, jeigu ją naudoti vonioje. Sodos vonios yra žinomos jau seniai ir jų gydomasias savybes ne kartą patvirtino savo atsiliepimuose gydytytojai ir dietologai. Buvo nustatyta, kad soda, ypač derinama su druska ir kai kuriais eteriniais aliejais, gali labai pagreitinti medžiagų apykaitą organizme ne tik vonios procedūros metu, bet ir kelių valandų bėgyje po to...

Daugiau...

Produktai – riebalų degintojai

Jūs esate suinteresuoti sulieknėti? Atkreipkite savo dėmesį į produktus, kurie padeda greičiau sudeginti riebalus – įsitikinsite, kad jie yra labai prieinami ir naudingi.

Sveikos mitybos specialistai sudarė produktų sąrašą, kurie sėkmingai kovoja su riebalų ląstelėmis. Specialistai teigia, kad kuo daugiau vartosite šių produktų, tuo greičiau Jūs lieknėsite. Štai šis sąrašas.Svogūnai ir česnakai.

Tai yra būtinos daržovės visiems norintiems sulieknėti. Jie smarkiai pagreitina metabolizmą ir kraujo apytaką, valo kraujagysles ir pagerina ląstelių galimybes gauti naudingasias medžiagas. Jau po valandos po svogūno ar česnako vartojimo suintensyvėja medžiagų apykaita ląstelėse ir, atitinkamai, lieknėjimo procesas.

Žuvis ir jūros gėrybės.

Jūr...

Daugiau...

Liekėjimas aktyvintos anglies pagalba

Apie lieknėjimą aktyvintos anglies pagalba internete įsiplieskė aršūs ginčai. Pabandykite išsiaiškinti ar iš tikrųjų galima sulieknėti aktyvintos anglies pagalba ir kaip teisingai tai padaryti.

Sulieknėti aktyvintos anglies pagalba yra labai paprasta ir nereikia jokių dietų – taip teigia šios metodikos šalininkai. Vartokite anglį nurodytomis proporcijomis ir lieknėjimas yra garantuotas. Ir, reikai pripažinti, šis raginimas nelieka nepastebimas daugelio moterų, norinčių atsikratyti trūkdančių kilogramų. Kuom gi sukeltas toks susidomėjimas šiuo lieknėjimo būdu? Visu pirma, tai priemonės prieinamumas ir kaina. Antra, žadama, kad sulieknėsite labai greitai. Trečia, nėra beveik jokių ribojimų maisto produktuose, tai yra, leidžiama valgyti beveik viską...

Daugiau...

Pratimai lieknėjimui – kokį kompleksą pasirinkti

Nuo pasirinkto pratimų komplekso lieknėjimui priklauso ne tik lieknėjimo laikas, bet ir pats galutinis rezultatas.

Tam, kad sulieknėti, nepakanka vien tik nueiti į sporto salę ir atlikti bet kurį pratimų kompleksą. Atrodytų, kad tai yra akivaizdus dalykas, tačiau daugelis šį faktą ignoruoja ir dėl to nepasiekia užsibrėžtų tikslų. Sporto ir sveikos mitybos specialistai pabrėžia, kad lieknėjimui svarbu parinkti tuos pratimus, kurie efektyviausiai degina riebalus.

Šiuolaikiniai sporto centrai siūlo didelį jėgos pratimų ir kardiotreniruočių pasirinkimą. Bet kuris pratimų rinkinis duos geriausią lieknėjimo rezultatą – klausimas, kuris rūpi daugeliui moterų...

Daugiau...

Baltymų dieta

Baltymų dieta ne veltui yra daugelio dietų sistemų bazinė metodika – ši dieta priverčia aktyviau panaudoti organizme esančius angliavandenius ir riebalus, nes papildomai jų beveik negaunama. Šios savybės dėka svoris numetamas greitai ir be stipresnio alkio jausmo.

Kas yra baltymų dieta ir kokia jos esmė

Prieš pradedant su baltymų dieta reikia suprasti, kas tai yra, kokia yra šios metodikos esmė. Pats pavadinimas – baltymų – jau daug ką pasako, čia mitybos pagrindą sudaro baltyminiai produktai, tame tarpe mėsa ir žuvis. Daržovės ir vaisiai irig yra vartojami, tačiau gerokai mažesnis kiekis, nei to reikėtų subalansuotai mitybai...

Daugiau...

Žalioji arbata, kaip pagalbinė priemonė lieknėjimui

Žaliosios arbatos naudingosios savybės

Žalioji arbata – unikalus produktas, kuriame gausu naudingųjų medžiagų ir šiandien pristatysime kuom jis gali būti naudingas lieknėjimui, sveikatai ir grožiui. Gana keista yra tai, kad žalioji arbata buvo atrasta sąlyginai neseniai. Rytuose žalioji arbata vartojama jau tūkstantmečius ne tik dėl malonaus skonio, bet ir dėl jos savybės numalšinti troškulį bei dėl gausybės gydomųjų jos savybių. Laikoma, kad žalioji arbata gana reikšmingai padeda Rytų gyventojams ilgai išlaikyti jaunystę ir judrumą, be to jų gyvenimo trūkmė yra gerokai ilgesnė nei kituose pasaulio kraštuose.

Žaliosios arbatos įtaka lieknėjimui

Žalioji arbata yra puiki priemonė, kuri gali padėti Jums sulieknėti...

Daugiau...